Aktuálně

Aktuality k táboru aneb co je důležité a na co nezapomenout.

27. 8. 2020
❤️OBROVSKÉ DĚKUJI❤️
DĚKUJI všem, kteří se jakkoliv podíleli na našem táboře.
V první řadě patří obrovské poděkování všem vedoucím a instruktorům, bez kterých by to prostě nešlo. Jmenovitě: Ondra Švehla, Irča Hofmanová, Jirka Kult, Vlastik Chlumský, Vendy Šírová, Káťa Vašíčková, Pája Hoffmanová, Jirka Holík, Renča Hofmanová, Kačka Hronová, Martin Hofman, Diviška Šiková, Denča Kubišová, Andrejka Košnarová, Dan Čermák, Kačka Vodičková, Péťa Horká, Kája Jansová, Domča Horáková, Dan Bárta, Nikča Velcová, Anet Zákravská a Petra Hlubučková.
Děkuji také mým rodičům , kteří se skvěle starali o to, abychom neměli hlad :-).
Opět to bylo deset krásných, občas náročných, ale úžasných dnů. Užili jsme si spoustu zábavy, zahráli mnoho her, vyrobili krásné věci na památku, získali nové přátele a naučili se novým dovednostem. Počasí nám přálo, pár deštíčků nás neodradilo, zkrátka užívali jsme si pobyt v přírodě plnými doušky. Bylo nám krásně a já vám všem za to moc děkuji.
V neposlední řadě také velké díky patří rodičům, kteří si vybrali právě náš tábor a svěřili nám svoje zlatíčka. Také všem dětem, které byly prostě úžasné a doufám, že příští rok se na ně můžeme zase těšit :-).
A abychom nezapomněli, VELKÉ DÍKY patří také všem našim sponzorům, kteří přispěli finančně, věcnými dary nebo přímo svou osobní pomocí.
DĚKUJEME: městu Rtyně v Podkrkonoší, JUTA, a.s., BP Lumen, s.r.o., VETIM, s.r.o., Albi, a.s., R&B Mědílek s.r.o., Vitesco Technologies a Camellus. Děkujeme také za podporu rodičů, kteří přispěli na náš tábor hromadou věcí a dobrot i všem ostatním, kteří nechtějí být jmenováni. Letošní tábor byl pořádán za podpory Ministerstva zdravotnictví České republiky.
DĚKUJEME ZA VŠE.💓
Za celý táborový tým, Jana Švehlová.

10. 8. 2020
ODJEZD NA TÁBOR V SOBOTU 15. 8. 2020.
V sobotu budeme odjíždět z bývalého autobusového nádraží v Úpici u Tomana. Sejdeme se ve 14:30 hodin. Předpokládaný odjezd z Úpice je v 15 hodin. Další zastávka na autobusáku ve Rtyni cca kolem 15:15 hodin.
Nezapomeňte si připravit všechny dokumenty => lékařské potvrzení, novou bezinfekčnost, plnou moc, GDPR, kartičku pojišťovny, případně podepsané léky.
Prosíme, pokud můžete s ohledem na hygienickou situaci, aby s každým dítětem přišel k autobusu jen jeden doprovod.
Děkujeme a těšíme se na Vás :-).

18. 6. 2020
DĚKUJI všem, kteří dorazili na dnešní schůzku. Ti, kteří se dostavit nemohli, najdou prezentaci s důležitými informacemi tady: PREZENTACE

18. 6. 2020
Nový formulář bezinfekčnosti ZDE nebo v záložce Dokumenty ke stažení. Prosíme vyplňte tento, text je pozměněn podle současné situace a doporučení KHS. Děkujeme.

15. 6. 2020
Táborová schůzka
Tento týden, ve čtvrtek 18. června, proběhne informativní schůzka, která je především určena rodičům nových dětí. Vítání jsou samozřejmě všichni zájemci. Schůzka se koná na ZŠ Úpice-Lány v učebně v přízemí. Těšíme se na Vás :-).

25. 5. 2020
PROSÍME O VAŠI POZORNOST!👇
Vážení rodiče a fanoušci našeho tábora se znakovkou.
Situace se prozatím vyvíjí příznivě a my doufáme, že se povede uskutečnit i letošní ročník ve Studené Vodě v termínu 15. - 25. 8. 2020. Chtěli bychom Vás všechny, kteří máte přihlášené děti, požádát o pár minut Vašeho času a vyplnění krátkého dotazníku, který nám v mnohém pomůže při našem plánování. https://forms.gle/ct7JGUPWtEr1HWGm9
Prosíme o vyplnění co nejdříve, ideálně nejdéle do 1. 6. 2020.
Mnohokrát děkujeme.
Za celý táborový tým, Jana Švehlová

27. 3. 2020
Informace k aktuální korona situaci
Často se nás ptáte, jak to bude s letošním táborem. V současné chvíli nevíme bohužel o nic víc než Vy a čekáme na rozhodnutí vlády, ale pevně věříme, že tábor bude. Přípravy jsou v plném proudu a všichni se těšíme.
V každém případě, pokud by se tábor z jakýchkoliv důvodů konat nemohl, dostanete platbu za tábor zpět.
Jakmile se dozvíme něco nového, budeme Vás informovat. Opatrujte se a přejeme hlavně pevné zdraví Vám i Vašim rodinám.

9. 3. 2020
K dnešnímu dni (9. 3. 2020) máme TÁBOR NAPLNĚN. Případné další zájemce zařadíme jako náhradníky.
Děkujeme za Váš zájem, jste úžasní a těšíme se na všechny děti 😊.


17. 1. 2020
Přihlašování je v plném proudu. Veškeré platné dokumenty naleznete na těchto stránkách v záložce Tábor 2020 nebo Dokumenty ke stažení.

2. 1. 2020
Od letošního roku najdete všechny aktuality i na našich Facebookových stránkách tady: https://www.facebook.com/taborznakovka/

1. 1. 2020
Do nového roku Vám z celého 💗 přejeme hlavně pevné zdraví a splněné i ty nejtajnější sny ... a samozřejmě se těšíme na letošní tábor, který se bude konat v termínu 15. - 25. 8. 2020.

10. 9. 2019
Ve fotogalerii konečně najdete fotky z letošního ročníku Cestování časem, tak se podívejte :-).

25. 8. 2019
Tábor je úspěšně za námi, podívejte se na reportáž televize JS, ať víte jak jsme se měli krásně :-).
Reportáž zde:

7. 8. 2019
Info k táboru - odjezd na tábor v sobotu 10. 8. 2019 je z Úpice z bývalého autobusového nádraží (za policejní stanicí vedle obchodu Toman) ve 12:00 hodin = sraz v 11:30 hodin.
Ve Rtyni v Podkrkonoší budeme cca ve 12:10 hodin.
Nezapomeňte vzít s sebou:
* všechny dokumenty (viz Dokumenty ke stažení)
* pas nebo občanku pro děti
* podepsané léky, pokud je Vaše dítě potřebuje
* raději deku navíc (přeci jen je v noci už chladněji).

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, nebojte se zeptat na telefonu 776 151 975 nebo e-mail svehlova@zsul.cz
Těšíme se na Vás :-).

Místo odjezdu najdete na mapách zde: https://mapy.cz/s/3xmOj


13. 7. 2019
Shlédněte naše výukové video na youtube. Naleznete ho zde:


12. 6. 2019
Děkuji všem, kteří si udělali chvilku času a dorazili na dnešní informační schůzku. V dokumentech ve stažení naleznete prezentaci, která byla dnes na schůzce.
Postřehy z dneška:
* Čas odjezdu na tábor včas upřesníme - informace bude tady na stránkách, na stránkách školy, na FB školy + na koho mám kontakt, zašlu informační sms.
* Pokud chcete potvrzení pro svého zaměstnavatele nebo pojišťovnu není to problém. Zjistěte si podmínky a zašlete mi informace třeba na e-mail.

4. 6. 2019
Informativní táborová schůzka pro rodiče se koná 12. června 2019 od 17:00 hodin na ZŠ Úpice-Lány v učebně Fyziky (druhé patro vlevo). Pokud nemůžete přijít, nic se neděje, veškeré informace, které by byly nové, zveřejníme zde na našich stránkách :-). Na všechny příchozí se budeme těšit, na ostatní v srpnu :-). Pokud máte jakýkoliv dotaz, ptejte se (e-mail: svehlova@zsul.cz nebo tel. 776 151 975).

12. 4. 2019
K dnešnímu dni máme přihlášených 55 dětí = ještě pár volných míst nám zbývá, takže pokud máte zájem, dejte nám to určitě vědět, budeme se těšit :-).

11. 2. 2019
Přidána přihláška, potřebné dokumenty a informace ke stažení.
Určitě se také podívejte na naše video z dronu od Martina Hofmana.
Vše naleznete v sekci "Tábor 2019" nebo "Dokumenty ke stažení".

3. ledna 2019

Už se to chystá, už se to připravuje ;-). Do konce měsíce ledna zde naleznete přihlášku pro náš tábor na letošní prázdniny. Opět pojedeme do Studené Vody u Božanova a to v termínu 10. - 20. srpna. Více informací už brzy ;-).