Fotogalerie

Zde najdete odkazy do fotoalb z předchozích ročníků. (Stačí kliknout na odkaz.)
Přejeme pěknou prohlídku :-).

1. ročník 2014

První tábor se konal na Pavlátově louce v Novém Městě nad Metují a jely jen děti ze ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší, kde jsem tehdy pracovala a v tomto roce vedla při mateřské kroužek znakového jazyka.

(https://taborznakovka.rajce.idnes.cz/Pavlatka_2014/)2. ROČNÍK 2015


Druhý tábor se také konal na Pavlátově louce v Novém Městě nad Metují. Tentokrát pod záštitou ZŠ Úpice-Lány a to pro děti z Úpice i ze Rtyně v Podkrkonoší.(https://taborznakovka.rajce.idnes.cz/Pavlatka_2015_I./ - 1. album)(https://taborznakovka.rajce.idnes.cz/Pavlatka_2015_II./ - 2. album)3. ROČNÍK 2016

Třetí tábor se také konal na Pavlátově louce v Novém Městě nad Metují. Opět pod záštitou ZŠ Úpice-Lány. Jely s námi nejen děti z Úpice a Rtyně v Podkrkonoší, ale třeba i z Brna.

4. ROČNÍK 2017

Čtvrtý tábor, opět na Pavlátově louce (bohužel na tomto místě poslední, ale to jsme tenkrát ještě netušili). Stejně jako v předchozích letech pod záštitou ZŠ Úpice-Lány.

5. ročník 2018

Pátý tábor se poprvé konal v novém místě - ve Studené Vodě u Božanova. Opět pod hlavičkou ZŠ Úpice-Lány. Jely s námi děti nejen z Úpice a Rtyně v Podkrkonoší, ale i z Trutnova, Nového Města nad Metují a Brna.
Ti z vás co nechtějí prohlížet hodně fotek, tak ochutnávka zde: https://taborznakovka.rajce.idnes.cz/Tabor_se_znakovkou_ve_Studene_Vode_2018/

Pro fanoušky prohlížení je tu připraveno 1115 fotek ve dvou albech zde:
https://taborznakovka.rajce.idnes.cz/Studena_Voda_2018_-_komplet_1/
a zde:
https://taborznakovka.rajce.idnes.cz/Studena_Voda_2018_-_komplet_2/


6. ročník 2019

Šestý tábor se opět konal ve Studené Vodě u Božanova. Tentokrát jsme cestovali časem a i přes pár deštivých dnů jsme si to parádně užili :-). Podívejte se sami na fotografie, které najdete hned ve dvou albech zde:


7. ročník 2020
Společná fotografie 2020

Sedmý tábor jsme opět uskutečnili ve Studené Vodě u Božanova. Letošním tématem byla Pohádková cesta. Potkali jsme draka, princeznu i pana krále, stali se z nás mimoni nebo třeba čerti :-). Vyrobili jsme si spoustu věcí, zahráli mnoho her a vše zvládli na jedničku. Jak se nám na táboře dařilo letos se můžete mrknout v našich fotkách tady:

a tady:


8. ročník 2021
Fotky z osmého ročníku naleznete tady:

a tady: